|
Sunday 20 June 2010 |
|
Op donderdag avond 17 juni bereikte mij het trieste bericht dat ons lid Henny van’t Kruijs was overleden. Henny is 63 jaar geworden. Dick, de kinderen en verdere familie gecondoleerd met dit vreselijke verlies. Ik wens jullie sterkte voor de toekomst.
Op 12 en 13 juni speelde
ons 1e Herenteam (zondag) in Deurne om het landskampioenschap. Helaas zijn onze mannen na een geweldige finale tegen Deurne 2e geworden. Voor meer info zie elders op de site. Langs deze weg wil ik Rick, Bas, Yoran, Sabin en Chris van harte feliciteren met deze uitstekende prestatie. We hebben genoten van jullie wedstrijden, top. Volgend jaar dat laatste stapje erbij, zou mooi zijn. Op naar de titel. Hierbij wil ik ook Tineke Sigmond bedanken voor het fotomateriaal en verslaglegging van dit weekend. Prima verzorgd. Ook de vele leden bedankt die de moeite hadden genomen om onze Heren in Deurne aan te moedigen. Heel leuk de vele reacties die ik heb ontvangen, bedankt.
Op 19 Juni is het TCN DETANED OPEN weer van start gegaan, waarbij onze Heren in zowel categorie 3 als 2 meespelen. Vele andere leden spelen ook mee met dit toernooi. Dit jaar hebben we voor het eerst categorie 2 spelers(sters), dit houdt in dat de top van Nederland te bewonderen is. Kom eens een kijkje nemen op dit gezellige toernooi. Ik wens de toernooicommissie een succesvolle week toe.
Wat betreft “Kleine Vink” kan ik mededelen dat we op 21 juni weer een bespreking hebben met de gemeente, ik kom hier dus op terug.
Tot slot iedereen een prettige vakantie en een sportief en succesvol toernooiseizoen toegewenst.
Cor Berkouwer, voorzitter TCN
|