Najaarscompetitieteams junioren

zondag oranje 1          
Anne Zeedijk afd. 133        
Jimmy v d Jagt          
leona v d Bosch          
Ian Varga            
Julie Hoogenbosch          
Giulia de Ruijter          
             
zondag oranje 2          
amy Noel   afd 168        
Luc Noel            
Julius Kool          
Nanou de Zwart          
Veronique Kiwotski          
Elin Goedegebuure          
Kyra Goedegebuure          
             
groen 1            
             
Ajay Wervenbos afd 79        
Famke v d Laan          
Wictoria Sienko          
Ben Smaling          
Loek Westra          
Bart Wieman          
             
groen 2   afd 114        
team 1            
Bente Voogd          
Celia te Lindert          
Milou de Man          
Anouk Smits          
Ruben Brouwer          
Brent van Overbeek          
             
groen 2 team 2          
Tobias Voogd afd 120        
Luuk Dekker          
Jacco v d Bosch          
Jeremy Hotting          
Amber den Hartog          
Floris Schuring          
Florine Onvlee          
             
groen 2            
team 3            
Demi Robles afd 116        
Lotte van Strien          
TiffanyNing          
Lianne van Pelt          
Kenji Ho            
Milan Brinkman          
             
mix team 10-14 Lasse Westra afd 14    
    Maaike Bik      
    Bas v Strien      
    Fin Nederpelt      
             
jongens            
team 10-14 Willem Borsten afd 26    
    Jasper op t Root      
    Irek Sienko      
    Tim Roelofs      
    Silvijn Fieseler      
             
             
             
             
             
jongens 10-14 Sven Woudenberg afd 30    
    Daniel Hoogenraad      
    Ruben op t Root      
    Sam Bubberman      
    Connor v d Bout      
    Freek Schouwerwou      
             
jongens 11-17 Tim de Bruijn afd 3 1e kl  
    Justin Vollebregt      
    Bjorn schrijver      
    Tom de Bruijn      
    Didier Kartokromo      
             
             
             
jongens 11-17 Simon Hoogenraad   afd 8 2e kl
2   Giorgio Fischer wil 1e klas spelen.  
    Niels van t Kruijs wil oude team  
    Niels Verkaik      
    Bradley v Loon      
             
jongens 11-17 Laurens Verheijden afd 17   3e kl
3   Alessio Vink      
    Mayhijs Meulen      
    Chris Cator      
    Floris op t Root      
    Timon Uijl      
             
             
jongens 11-17 Thijs Wiebes afd 15   3e kl
4   Bart Schuring      
    Koen Wieman      
    Stijn Schouwerwou      
    Lloyd Martens      
    Dennis Fortuin      
             
meisjes 11-17 Anne Meulen afd 6 2e kl  
1   Amira Hoevenaars      
    Juliet Brouwers      
    Minke Klijn      
    Isa t Zandt      
    Britt vd Laan      
             
meisjes  11-17 Nina Verheijden afd 6 3e kl  
2   Julia de Man      
    Felice de Man      
    Denise Pols      
    Milou Pols      
    Nienke van Pelt      
             
meisjes 11-17 Anouk Essers afd 1 3e kl  
3   Claudia Ramondt      
    Tatum Nederpel      
    Jill v Etten      
    Lynn v Etten      

Afdrukken E-mail

Built with HTML5 and CSS3
- Copyright © 2014 TC Nieuwerkerk
Hosted by Topservers

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.