Najaarscompetitieteams senioren

Zondag dames afd 2 1e klasse
Fee Hoffman
Louise Meijer
Jorieke Bolomey
Esma Hammach
Susan van t Kruijs
Britney v d Molen

Zondag heren afd 5 2e klasse
Justin Vollebregt
Timo Kiel
Lesley Abdul
Pepijn v d Dool

Heren afd 4 3e klasse
Bjorn schrijver
Tom de Bruijn
Valentijn Bachhuis
Tim de Bruijn
Hans Schrijver
Giorgio Fischer

Donderdag 8/9 afd 17 2e klasse
Christy de Back
Joyce Bellefroid
Michel de Man
Anouk v d Ven
Joel Meijer

Vrijdag 50+ afd 13 2e klasse
Willem Barendsen
Henk Dijkgraaf
Kees Post
Peter van Leenen
Peter Aalstein
Hans IJsselstein
Jack Mertens

Vrijdag avond dames 2 afd 2 1e klasse
Martine de Bes
Carla Pols
Cora Bos
Joan Verweij
Marie Ellen v Schendel
Nicole v d Heijden
Ineke Gruneveld
Annick Kofflard

Vrijdagavond dames 35+ afd 71 3e klasse
Kitty Muishout
Lonneke Verkaik
Stephanie Hoogenraad
Jaqueline Dumoleijn
Carol Nieuwland
Els Rietveld

Dames 1 afd 1 1e klasse
Yvon Entrop
Melanie van Riemsdijk
Mathilda van de Velde
Heleen Schumacher

Heren vrijdagavond 17+ afd 1 1e klasse
Bart Brinkman
Anton Hoogenraad
Tobias Hoogenraad
Flip Jansen
Alexander v d Bosch
Mark te Lindert
Ramon v d Loos
Joost Onvlee

Heren 35 + afd 19 3e klasse
Hessel Wieman
Arnout van IJsseldijk
Robert Merkus
Maarten Oversier
Egbert Niewland
Peter Thorenaar
Bobby

Gemengd 17 + afd 3 2e klasse
Joost peters
Arnold Karreman
Lars Deuster
Martin Hordijk
Karin Jansen Hordijk
Tamara Wallast
Jet Schuller
Jaimy van hensbergen

Gem 35+ afd 59 3e klasse
Andrea Metselaar
Kees Metselaar
Andre Jille
Valerie Pogaday
Valerie Bakker

Gem 35 + afd 53 3e klasse
Trudy Hess
Ton Hess
Ron Bosma
Jeanette Bosma
Aad Six
Linda Rentes

Zaterdag heren 5 partijen afd 2 2e klasse
Michel Tamerus
Michiel Nijdam
Nico den Hollander
Remco Alberts
Chris v d Deijl

Zaterdag heren 5 partijen afd 3 3e klasse
Lars Deuster
Rogier de Mooy
Mark Dijkema
Jack Mertens
Ed Rawlison
Paul v d Herik

Gemengd dubbel afd 1 4e klasse
Petra v Herel
Jorrien Kapaan
Inge Kins
Paul Vreeswijk
Ed Swaghoven

Gemengd dubbel afd 6 4e klasse
Monique Daniels
Helma Schurink
Silvya Pothof
Dorien vd Heijden
Kees Schriel
Joost Wackerlin
Tim Schouwerwou
Harold Lelienhof

Gemengd 17 + afd 1 2e klasse
Edith Lasonder
Wendy de Klerk
Jan de Waard
Peter Rietveld
Peter de Kloe

Gem 17 afd 2 4e klasse
Carola Dijkers
Ronald v Vianen
Jennifer Paulusma
Shahin Zarei
Barbara Costa
Marleen Ouwens
Peter v d Heuvel

reserve: Niels Ideler

Dames 17+ 5 partijen afd 5 3e klasse
Barbara v Dam
Sabine de Hollander
Rosita de Haas
Rianne v Loon
Leontien Barends
Ester v Tol
Wendy v d Hoeven 

Afdrukken E-mailadres

Built with HTML5 and CSS3
- Copyright © 2014 TC Nieuwerkerk
Hosted by Topservers

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.