Najaarscompetitieteams senioren

zondag heren   afd. 6      
Jip Hoffman          
Teun v Schendel          
Thijs v d Wal          
Pepijn v d Dool          
             
             
             
dames zondag   afd 1      
Susan van t Kruijs          
Fee Hoffman          
Jorieke Bolomey          
Britney v d Molen          
Esma Hammach          
Louise Meijer          
             
             
donderdag   afd 4      
team 8/9            
christy de Back          
mari trinie          
Michel de Man          
             
vrijdag heren Wil Barendsen afd 6    
morgen 50+ Henk Dijkgraaf      
    Kees Post        
    Hans Ijsselstein      
    Peter Aalstein      
    Leon v Klooster      
             
             
             
vrijdag heren Bart Brinkman afd 2    
    Anton hoogenraad      
    Stefan d eGraaf      
    Mark te Lindert      
             
35+ Bjorn Kooy   afd 22    
heren Hessel Wieman        
  Arnout van Ijsseldijk        
  Robert merkus        
  Maarten Oversier        
  A.M Pausma        
  Egbert Nieuwland        
             
vrijdag mix Joost Peters   afd 7  
    Martin Hordijk      
    Lars deuster      
    Arnold Karreman      
    Karin Jansen-Hordijk    
    Jaimy Koot-Hensbergen    
    tamara ChafChaf-Wallast    
    Jet Schuller      
             
vrijdag dames Melanie van Riemsdijk   afd. 2
    Jonica op t Root      
    Mathilde van de Velde    
    Yvonne Entrop      
    Heleen Schumacher      
    Ester van Tol      
             
             
             
             
vrijdag dames Martine de Bes     afd 8
    Joan Verweij      
    Cora Bos        
    Marie Ellen v Schendel    
    Annick Kofflard      
    Carla Pols        
    Ineke Gruneveld      
    Nico v d Heijden      
             
vrijdaG DAMES Mascha Manassen   afd 4  
    Carmne Damen      
    Sanny v d meer -op den kelder    
    Josephine Fok-van Wengerden    
    Lilian Mossink      
    Petra Munster-van oost    
             
             
vrijdag mix 35+ Trudy Hess   afd 40  
    Jeanette Bosma      
    Ron Bosma      
    Mirjam Rodriquez      
    Aaad Six        
    Cees Metselaar      
    Andrea Metselaar      
    Ton Hess        
             
vrijdAG DAMES 35+ Kitty Muishout   afd 25  
    Stephanie Hoogenraad    
    Els Rietveld      
    Lonneke Verkaik      
    Carol Nieuwland-goss    
             
zaterdag heren dubbel Jack Mertens afd 14  
4 dubbels 35+   Lars Deuster    
      Rogier de Mooy    
      Jack de Ruiter    
      Ed Rawlison    
             
zaterdag heren 5 partijen Harm Piet Braaksma   afd 3
17+     Michel Tamerus    
      Nico den Hollander    
      Kevin Voogd    
      Arjen van t Kruijs    
      Niels Laan    
             
             
             
gemengd 17+   Paul v Velzen   afd 3
      Jan de Waard    
5 partijen     Jan Arie Docters v Leeuwen  
      Ilona Roelofs    
      Edith Lasonder    
      Lucenda Baal    
      Anette Hoogeboom    
      Wendy de Klerk    
      Bas Ruijsenaars    
             
zaterdag mix 17+ Petra van Herel   afd 19  
dubbels   Jorrien Kapaan      
    Inge Kins        
    Ed Swaghoven      
    Arnoud de Vos      
    Paul Vreeswijk      
             
             
             
zaterdag mix 17   Monique Raven afd 10  
dubbels     Helma Schurink    
      Dorien v d Heiden    
      Silvia Pothof    
      Marcel Pothof    
      Alexander Foursoff    
      Kees Schriel    
             
zaterdag mix 17 Carola Dijkers   afd 1  
5 partijen   Jennifer Paulissen      
    Barbara Kosta      
    Ronald van Vianen      
    Hans van tol      
    Marleen Ouwens      
             
             
             
zaterdag dames   Rianne v loon   afd 2
5 partijen     Sabine den hollander  
      Rosita de Haas    
      Barbara v Dam    
      Wendy vd Hoeven    
      Leontien Hirs-Barends  

Afdrukken E-mailadres

Built with HTML5 and CSS3
- Copyright © 2014 TC Nieuwerkerk
Hosted by Topservers

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.