Voorjaarscompetitieteams landelijk

Klik op het team voor het programma en de uitslagen. 

Zondag Hele dag Heren

Heren 1 Eredivisie

  • Bart vd Berg
  • Yoran Verschoor (Aanvoerder)
  • Guij den Heijer
  • Stephan Fransen
  • Jeroen Camfferman

Heren 2 hoofdklasse

  • Martijn Herweijer
  • Joeri Erntner
  • Luuk van der Kroft (Aanvoerder)
  • Jasper Baggerman
  • Marlon Brand
  • Tom Moonen

Heren 3 1e klasse

  • Lars Schrijver
  • Christiaan Lindeman (Aanvoerder)
  • Sander Zijlstra
  • Wietze Janssen
  • Milan Voogd

Heren 4 2e klasse

  • David vd Wege (Aanvoerder)
  • Adriaan Luijks
  • Robin Nederlof
  • Thomas Schmidt
  • Victor Camfermann

Heren 5 3e klasse 

  • Menno Jansen
  • Thijs Daniels
  • Kaj van Vianen
  • Bas van der Dussen (Aanvoerder)
  • Just v d Kroft

Heren 6 3e klasse 

  • Robbert Duvalois
  • Niels van Rees
  • Martijn Kofflard
  • Danny Milosevic
  • Tarik Hammach (Aanvoerder)

Heren 7 3e klasse

  • Dennis van Kleef
  • yassin Saidi
  • Pascal Segers
  • Flip Jansen
  • Gonzalo Morera Monreal

Heren 8 4e klasse 

  • Jip Hoffmann (Aanvoerder)
  • Thijs van der Wal
  • Teun van Schendel
  • Kick de Man
  • Bradley Cabell

Heren 9 5e klasse 

  • Jarno Hoevenaars (Aanvoerder)
  • Tieme van Rees
  • Olivier Weeda
  • Pepijn van den Dool
  • Myron Koopman

Zondag Hele dag Dames

Dames 1 2e klasse

  • Fee Hoffman (Aanvoerder)
  • Esma Hammach
  • Jorieke Bolomey 
  • Susan van ’t Kruijs
  • Babette Noorland
  • Britney van der Molen

Zondag Hele dag Jongens

Jongens 11-14 2 2e klasse

  • Ruben op t Root
  • Freek Schouwerwou
  • Sven Woudenberg
  • Sam Bubberman (Aanvoerder)
  • Connor v d Bout
  • Daniel Hoogenraad

Jongens 11-17 1 1e klasse

  • Justin Vollebregt (Aanvoerder)
  • Bjorn Schrijver
  • Didier Kartokromo
  • Tim de Bruin
  • Tom de Bruin

Jongens 11-17 2 2e klasse

  • Niels van 't Kruijs (Aanvoerder)
  • Valentijn Baghuis
  • Simon Hoogenraad
  • Bradley van Loon
  • Niels Verkaik
  • Giorgio Fischer

Jongens 11-17 3 2e klasse

  • Floris op 't Root
  • Alessio Vink
  • Laurens Verheijden
  • Phil Roelofs
  • Mathijs Meulen (Aanvoerder)
  • Chris Cator
  • Timon Uijl

Jongens 11-17 4 2e klasse

  • Thijs Wiebes
  • Stijn Schouwerwou
  • Bart Schuring
  • Tim Herel (Aanvoerder)
  • Koen Wiegman
  • Lloyd Martens
  • Milos Cilic

Zondag Hele dag Meisjes

Meisjes 11-17 1 1e klasse

  • Amira Hoevenaars
  • Floor van der Gugten
  • Sterre vd Gugten
  • Minke Klijn (Aanvoerder)
  • Nienke van Pelt

Meisjes 11-17 2 2e klasse

  • Felice de Man (Aanvoerder)
  • Milou Pols
  • julia de Man
  • Denise Pols
  • Anne Meulen
  • Juliette Brouwers

Zondag Hele dag Gemengd

 

 

 

Afdrukken E-mail

Built with HTML5 and CSS3
- Copyright © 2014 TC Nieuwerkerk
Hosted by Topservers

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.