Voorjaarscompetitieteams senioren

 

Zondag Hele dag Heren

Heren 1 Eredivisie

  • Bart v d Berg                     
  • Guy den Heyer                  
  • Stephan Fransen              
  • Jeroen Camfferman         
  • Alban Meuffels

Heren 2 Hoofdklasse

  • Lars Schrijver                     
  • Sander Zijlstra                   
  • Wietze Janssen                 
  • Patrick Speelman             
  • Christiaan Lindeman       
  • Luuk Eeuwe

Heren 3 1e klasse

  • Milan Voogd                     
  • Martijn Herweijer            
  • Fabian Brand                     
  • Marlon Brand

Heren 4 2e klasse

  • David v d wege                 
  • Adriaan Luijks                   
  • Robin Nederlof                 
  • Thomas Schmidt               
  • Danny Milosovic

Heren 5 2e klasse 

  • Menno Jansen                  
  • Kay van Vianen                 
  • Bas v d Dussen                 
  • Emin Keskin                       
  • Victor Camfferman          
  • Yassis Said

Heren 6 3e klasse 

  • Bradley Cabell                   
  • Niels v Rees                       
  • Mees Bakker                     
  • Jip Hofman                        
  • Thijs v d Wal

Heren 7 4e klasse

  • Myron Koopman              
  • Pepijn v d Dool                 
  • Lesley Abdul                      
  • Justin Vollebregt              
  • Timo Kiel                            
  • Bjorn Schrijver                  
  • Tim de Bruijn (res)
  • Tom de Bruijn (res)                   
  • Giorgio Fischer

Heren 8 6e klasse 

  • Mathijs Meulen                
  • Timon Uijl                          
  • Stijn Schouwerwou          
  • Lloyd Martens                  
  • Laurens Verheijden

Zondag Hele dag Dames

Dames 17+ 2e klasse 

  • Fee Hoffman                     
  • Louise Meijer                    
  • Sascha Pols                        
  • Jorieke Bolomey               
  • Esma Hammach               
  • Britney v d Molen            
  • Susan van t Kruijs

Dames 17+ 1 5e klasse

  • Lynn van Etten                  
  • Anouk Essers                     
  • Tatum Nederpel               
  • Claudia Ramondt             
  • Denise Pols

Dames 17+ 1 5e klasse

  • Inger -Elzen de Langen    
  • Eva Kerens                         
  • Scarlet Oscar Moore        
  • Susan Sieben                     
  • Anouk v d Ven                  
  • Jill Schrijver

Zaterdag Middag

Heren 17+ 1 Hoofdklasse 

  • Michael Jongste
  • Sabin Tigu
  • Joost Hordijk
  • Allan Hardenberg
  • Lars Schrijver

Heren 17+ 2 2e klasse

  • Richard v d Herik
  • Bart Wichers
  • Martijn Kofflard
  • Raymond v d Heuvel
  • Ramon Pluijm
  • Franco Somers
  • Eelke Wichers

Heren 17+ 3 3e klasse

  • Menno Kloostra 
  • Rutger Klunen
  • Wessel Ritmeijer
  • Sander Kruijt

Heren 17+ 4 3e klasse

  • Erwin Goedegebure
  • Peter Meiboom
  • Jeroen v Etten
  • Francois Tromp
  • Paul van den Bosch

Heren 17+ 5 4e klasse

  • Sven Metselaar
  • Jason Koppelle 
  • Robin de Haas
  • Marvin Graper
  • Bas Ramler

Heren 17+ 6 4e klasse

  • Gozalo Morero
  • Flip Jansen
  • Henk Sonneveld
  • Marco vd Loos
  • Ramon v d Loos

Heren 17+ 7 4e klasse

  • Bart Brinkman
  • Anton Hoogenraad
  • Tobias Hoogenraad
  • Mark te Lindert

Heren 17+ 8 5e klasse

  • Lars Deuster
  • Rogier de Mooy
  • mark Dijkema
  • Erik Lever
  • Ed Rawlingson
  • Jack de Ruiter
  • Paul vd Herik

Heren 35+ 1 1e klasse

  • Harm Piet Braaksma
  • Wim de Ruiter
  • Arjan van 't Kruis
  • Kevin Voogd
  • Robbertjan Hoitink

Heren 35+ 2 1e klasse

  • Chrijs v d Deijl
  • Michiel Nijdam
  • Jan Arie Docters v Leeuwen
  • Remco Alberts
  • Michiel tamerus
  • Nico den Hollander

Heren 35+ 3 2e klasse

  • Arnout van Ijsseldijk
  • Robert Merkus
  • Maarten Oversier
  • Egbert Nieuwland
  • Bobby Zwang
  • Peter Thorenaar
  • Hessel Wieman

Heren dubbel 3e klasse

  • Hans Schrijver
  • Andrew Rijks
  • Joost Kofflard
  • Mark
  • Sander v d Meer

Dames 17+ Hoofdklasse

  • Wilma Bloot
  • Sabine van Rijn
  • Ellis Kastelein
  • Jenya Babochkina
  • Esther Rijksen

Dames 17+ 2e klasse

  • Barbara van Dam
  • Ilona Roelofs
  • Wendy de Klerk
  • Lucenda Baal
  • Nathalie Visser
  • Marleen Jonker

Damesdubbel 17+ 2e klasse

  • Rianne v loon
  • Rosita de Haas
  • Sabine den hollander
  • Wendy v d Hoeven
  • Inge Kins
  • Ester van Tol

Gemengd dubbel 17+ 1 4e klasse

  • Monique Daniels
  • Helma Schurink
  • Dorien v d Heijden
  • Sandra de Jong
  • Tim Schouwerwou
  • Kees Schriel
  • Joost Wackerlin
  • Harold Lelienhof

Reserves

  • Edith Lasonder
  • Anette Hogenboom
  • Rene Schuring
  • Aad Pausma

Vrijdag Avond

Heren 17+ Hoofdklasse 

  • Eddo de Haas 
  • Teunis Boer
  • John de Jong
  • Patrick Snel
  • Marc Roovers
  • Michel van der Eijk

Dames 17+ 1 1e klasse

  • Melanie van Riemsdijk
  • Yvonne Entrop
  • Heleen Schumacher
  • Mathilda v d Velde

Dames 17+ 2 1e klasse

  • Joan Verweij
  • Martine de Bes
  • Annick Kofflard
  • Cora Bos
  • Marie Ellen van schendel
  • Nicole v d Heijden
  • Ineke Gruneveld
  • Carla Pols

Dames 17+ 3 4e klasse 

  • Stephanie Hoogenraad
  • Kitty Muishout
  • Lonneke Verkaik
  • Els Rietveld
  • Jaqueline Dumoleijn reserve
  • Marije Stofregen

Dames 17+ 4 4e klasse

  • Joyce Dijkema
  • Susan van t Hek
  • Desiree van Diepen
  • Tine Niezink
  • Christy de Back reserve

Gemengd 17+ 1 1e klasse

  • Irene Onvlee
  • Ellen Hoevenaars
  • Joost Onvlee
  • Judith Kambeel
  • Peter Eerland
  • Sander Roeks
  • Conny Vet

Gemengd 17+ 2 2e klasse

  • Joost Peters
  • Lars Deuster
  • Arnold Karreman
  • Martin Hordijk
  • Karin Jansen
  • Jet Schuller
  • Jaimy van hensbergen
  • Tamara Wallast

Gemengd 17+ 3 4e klasse

  • Trudy Hess
  • Tos hess
  • Ron Bosma
  • Jeanette Bosma
  • Aad Six
  • Mirjam Rodriques

Gemengd 17+ 4 4e klasse

  • Linda rentes
  • Arthur Heres
  • Wim van Vianen
  • Lizette van Vianen
  • Harm Roelofs
  • Andre Jille

Gemengd 17+ 5 4e klasse

  • Carola Dijkers
  • Jennifer Paulissen
  • Barbara de Waard
  • Marleen Ouwens
  • Ronald van Vianen
  • Peter v d Heuvel
  • Sharin  Zarei reserve

Gemengd 17+ 6 4e klasse

  • Anushka Brinkman
  • Helen Wieman
  • Anuska Lopez
  • Anouk v d Ven
  • Frans Hartendorp
  • Jaime Lopez
  • Hessel Wieman

Reserves

  • Edith Lasonder
  • Anette Hogenboom

Dinsdag Morgen

Dames 17+ 1 Hoofdklasse

  • Joan Verweij
  • Martine de Bes
  • Annick Kofflard
  • Marie Ellen van Schendel
  • Olga Kittel
  • Nicole v d Heijden
  • Ineke Gruneveld
  • Carla Pols

Donderdag 

Heren 1 1e klasse

  • Jack Mertens
  • Pery Bos
  • Rien Raaphorst
  • Richard Chung
  • Peter de Kloe
  • Jacques Verzijden

Heren 2 2e klasse

  • Willem Barendsen
  • Peter Aalstein
  • Henk Dijkgraaf
  • Kees Post
  • Hans Ijsselstijn

Reserve

  • Aad Pausma

8/9 Competitie 1 2e klasse

  • Christy de Back
  • Desiree van Diepen
  • Margreet Hibma
  • Mari Trini Hermeso
  • Joyce Bellefroid

Afdrukken E-mailadres

Built with HTML5 and CSS3
- Copyright © 2014 TC Nieuwerkerk
Hosted by Topservers

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.
No Internet Connection