Maatjes middag bij TCN

28 april 2021


 Vriendjesmiddag bij TCN De opkomst was écht geweldig!

Zondag 25 april was het vriendjesmiddag bij TCN. “Met 53 kids was de opkomst écht geweldig”, vertelt Jolanda Dekker vanuit de jeugdcommissie. “De kinderen kregen een leuke tennisles van onze enthousiaste leraren. 

Na een uur getennist te hebben was het tijd voor iets lekkers, poffertjes! Ook kregen de kinderen nog een 'goody-bag' mee naar huis, met daarin popcorn een leuke kleurplaat en pen,” vertelt Jolanda.

Uiteraard kregen ook de ouders van de vriendjes en vriendinnetjes informatie over TCN mee vanuit de jeugdcommissie. “Zo’n vriendjesdag is hét moment om nieuwe leden te werven. Wij kunnen ze wel vertellen hoe geweldig het is hier, maar het is natuurlijk veel leuker als onze leden dat vertellen en de vriendjes en vriendinnetjes zelf ervaren hoe gezellig het is bij ons!

Ook is dit een goed moment om de ouders te informeren over TCN en alle activiteiten die wij organiseren voor de jeugd en al hun vragen te beantwoorden. Het was een geslaagde middag”, blikt een tevreden Jolanda terug. 

Nieuwscategorieën